Wysokiej jakości świece ołtarzowe olejowe

W kościele katolickim jednymi z głównych elementów wystroju i liturgii są świece. Z pewnością wiesz, że mają one niezwykle bogatą symbolikę i są zapalane podczas każdej mszy i nabożeństwa. Świece oznaczają m.in. życie i śmierć, mądrość, czystość, jasność. Symbolizują również Ducha Świętego oraz Jezusa Chrystusa i Jego miłość do człowieka. Spalająca się świeca daje światło i ciepło, ale jednocześnie niszczy się, co może kojarzyć się z uniżeniem i męczeńską śmiercią Jezusa. Jej blask powinien przypominać o konieczności stałej gotowości i oczekiwania na przyjście Pana.

Na ołtarzach znajdują się zazwyczaj świece liturgiczne olejowe lub woskowe. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości świece olejowe do kościoła. Ze względu na ich częste użycie, warto zaopatrzyć się w odpowiedni zapas. Musisz jednak wiedzieć, że dostępne są też świece ołtarzowe olejowe na wkłady wykonane z bardzo trwałego tworzywa, imitującego parafinę. Dostępne są zarówno warianty z regulowanym wkładem, jak i wersje bez regulacji.

Świece olejowe na ołtarz – szeroki wybór do Twojego kościoła

Warto wiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz świece olejowe na ołtarz w różnych kolorach i rozmiarach. Wybór zależy przede wszystkim od okresu liturgicznego oraz indywidualnych ustaleń. Ponadto możesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości paschał, zestaw świec adwentowych (trzy fioletowe i jedna różowa) oraz specjalny dekoracyjny tryptyk na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Oprócz tego kupisz także piękne świeczniki.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2022 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl