Jaki religijny prezent na ślub warto podarować młodej parze?

Już w momencie otrzymania zaproszenia na ślub pojawia się pytanie: jaki prezent będzie najlepszy dla nowożeńców? Niektórzy twierdzą, że doskonałym wyborem jest koperta z pieniędzmi – wówczas państwo młodzi mogą sami zadecydować, na co je przeznaczą. Jeżeli jednak chcesz, aby Twój upominek wyróżnił się z tłumu i został zapamiętany, podaruj młodej parze religijny prezent na ślub. Szukasz na niego pomysłu? W naszym dzisiejszym artykule znajdziesz najlepsze propozycje!

Dlaczego warto zdecydować się na religijny prezent na ślub?

Pomysłów na prezenty ślubne nie brakuje. Poza wspomnianą wyżej kopertą z pieniędzmi wiele osób decyduje się podarować nowożeńcom sprzęt gospodarstwa domowego, dodatki do domu, zestawy naczyń, ręczników czy pościeli. Coraz popularniejsze są vouchery na wycieczki lub wizyty w SPA. Dlaczego więc spośród tylu możliwości postawić na prezent religijny? Już wyjaśniamy! Młodzi ludzie często są zbyt zabiegani i pochłonięci ważnymi sprawami, dlatego warto podarować im coś, co każdego dnia będzie przypominało im o ważnych wartościach w ich życiu. Pamiątki religijne i dewocjonalia to coś, co zapewni rodzinie Boże błogosławieństwo na każdy dzień ich wspólnego życia. Warto zatem poświęcić chwilę i znaleźć wyjątkowy prezent, który poruszy serca przyszłych małżonków. Jesteśmy przekonani, że będzie to coś, co wywoła uśmiech na ich twarzach i będzie pamiątką na długie lata.

Religijny prezent na ślub – poznaj nasze propozycje

Nie wiesz, jaki prezent chrześcijański będzie najlepszym pomysłem na podarunek dla bliskich Ci osób w dniu ich ślubu? W takim razie skorzystaj z naszych podpowiedzi – mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś, co Cię zainteresuje!

Ikona

Jednym z pomysłów na religijny prezent na ślub jest ikona. Utarło się, że obraz przedstawiający Świętą Rodzinę kupowany jest przez najbliższych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby podarować nowożeńcom ikonę Jezusa, Maryi lub błogosławionych imienników małżonków. Dobrym wyborem może być także obraz przedstawiający Anioła Stróża, który otoczy dom państwa młodych wyjątkową i szczególną opieką. Możliwości jest oczywiście o wiele więcej – wystarczy, że zapoznasz się z pokaźnym asortymentem zgromadzonym w naszym sklepie, a z pewnością znajdziesz tam coś, co Cię zainteresuje.

Pismo Święte

Ten rodzaj prezentu jest z całą pewnością jednym z uniwersalnych podarunków dla katolika. Zanim jednak zdecydujesz się na jego zakup, upewnij się, że państwo młodzi nie posiadają już swojego własnego egzemplarza. Jeżeli nie – ślub to doskonała okazja, aby podarować im tą wyjątkową świętą księgę. Kto wie – może wspólne czytanie Pisma Świętego w każdy niedzielny wieczór stanie się nową tradycją zakochanych?

Modlitewnik

Modlitewnik to kolejna propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu każdej młodej parze. Decydując się na zakup specjalnego ślubnego modlitewnika, podarujesz swoim bliskim prezent, który nie tylko na zawsze będzie im przypominał o tym wspaniałym dniu, lecz także stworzy okazję do wspólnej modlitwy. W naszym sklepie oferujemy modlitewnik ślubny w pięknym wydaniu, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Różańce ślubne

Komplet pamiątkowych różańców ślubnych to doskonały pomysł na prezent dla pary, która zawiera związek małżeński. Mimo że każde z nich z pewnością posiada już swój własny różaniec, ten w ślubnym wydaniu będzie czymś wyjątkowym. Podkreśli ważność tej szczególnej chwili w życiu młodych ludzi, a także ważne dla nich kwestie religijne.

Kubki dla nowożeńców

Kolejnym unikalnym prezentem, który możesz podarować bliskim Ci osobom, są kubki chrześcijańskie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór ceramicznych kubków, które opatrzone są cytatami z Biblii. Podaruj zatem młodej parze zestaw zawierający dwa naczynia, które z pewnością umilą wszystkie wspólne chwile.

Książka dla pary młodej

Naszą ostatnią propozycją jest książka o szczególnym przesłaniu. Wśród oferty naszego sklepu znajdziesz popularną i chętnie czytaną pozycję pt. „Małżeństwo pięciogwiazdkowe”, będącą zbiorem wierszy, aforyzmów oraz krótkich opowiadań o tym, co w życiu najważniejsze.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl