Korpus Jezusa Chrystusa - 9,5 cm Korpus Jezusa Chrystusa - 9,5 cm
Producent: JS7
Cena: 2,90 zł (netto: 2,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Korpus Jezusa Chrystusa - 13 cm Korpus Jezusa Chrystusa - 13 cm
Producent: JS7
Cena: 5,80 zł (netto: 4,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Korpus Jezusa Chrystusa - 14,5 cm Korpus Jezusa Chrystusa - 14,5 cm
Producent: JS7
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Korpusy Pana Jezusa na krzyż

Każdy chrześcijanin wie, jak ogromne znaczenie w wierze katolickiej ma krzyż. To właśnie on jest symbolem męki Jezusa Chrystusa, która jest największym aktem oddania i miłosierdzia. Pan Jezus na krzyżu to także znak zwycięstwa nad śmiercią oraz miłości, która jest od niej silniejsza. Krew Chrystusa oraz jego łzy mają za zadanie oczyścić człowieka z wszelkich win i otworzyć drogę do zbawienia. Właśnie dlatego krzyż jest tak ważny dla każdego katolika – przypomina o ogromnej miłości Jezusa do każdego człowieka i upamiętnia jego poświęcenie dla ludzkości. Warto zatem mieć w swoim domu ten wspaniały i niezwykły symbol, aby nigdy o tym nie zapomnieć. W tej kategorii naszego sklepu zgromadziliśmy korpusy Pana Jezusa, które nadają się do umieszczenia na krzyżu. Połączenie tych dwóch elementów nazywa się krucyfiksem, co z łacińskiego crucifixus oznacza „przybity do krzyża”. Sprawdź zatem, jakie korpusy Chrystusa przygotowaliśmy w tej kategorii i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie.

Krzyż z korpusem – ważny symbol dla każdego chrześcijanina

Korpusy Pana Jezusa, które dostępne są w naszym asortymencie, zróżnicowane są m.in. pod względem wielkości. Możesz wybierać spośród takich rozmiarów jak, np. 12,5 x 14 cm, 10,5 x 12,5 cm czy 7,5 x 8,7 cm. Sprawdź zatem, który wariant będzie najbardziej dopasowany do posiadanego przez Ciebie krzyża ściennego lub stojącego. Proponowane korpusy będą znakomitym uzupełnieniem krzyży drewnianych oraz tych wykonanych z metalu. W sprzedaży posiadamy również nieco mniejsze elementy, przeznaczone do krzyżyków na szyję. Ich wymiary wynoszą 5 x 5,5 cm oraz 4 x 3,4 cm. Zmierz zatem długość swojego krzyżyka oraz szerokość jego ramion i dopasuj korpus do jego wymiarów.

Korpusy Pana Jezusa – produkty wysokiej jakości

Oferowane w naszym sklepie korpusy Pana Jezusa to produkty, które powstały z metalu. Jest to trwałe i solidne tworzywo, dlatego powstałe z nich produkty cieszą się niezawodnością i trwałością nawet przez wiele lat. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników i prezentują się niezwykle okazale. Właśnie dlatego nasze produkty będą znakomitym wyborem do domu i do każdego budynku sakralnego. Z powodzeniem można stosować je w szkołach, przedszkolach, szpitalach oraz pozostałych miejscach użyteczności publicznej. W naszych pozostałych kategoriach znajdziesz krzyże i krzyżyki wykonane z rozmaitych materiałów, np. z drewna, metalu lub plastiku. To właśnie one będą stanowić doskonałą podstawę dla krucyfiksu. Sprawdź zatem wszystkie nasze propozycje i dokonaj najlepszego wyboru. Stwórz niepowtarzalny krzyż, który będzie nie tylko piękną ozdobą Twojego domu lub kościoła, lecz przede wszystkim niepodważalnym wyrazem Twojej wiary chrześcijańskiej.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl