Wyjątkowe figurki z modeliny - magnesy, zawieszki i przypinki

Niewielkich rozmiarów figurki z modeliny są ciekawymi akcesoriami, które powinny wpaść w oko nie tylko małym dzieciom. Dla malucha wykonany z modeliny aniołek stać się może prawdziwym talizmanem. Jednocześnie kolorowa figurka zachęcić może dziecko do rozmów na temat wiary. Nasze przypinki, zawieszki i magnesy z modeliny to świetny pomysł na drobny upominek. 

Aniołki z modeliny - idealny prezent dla dziecka 

To właśnie Anioł Stróż jest jedną z pierwszych postaci religijnych, z którą zapoznaje się dziecko. Dlatego też najmłodsi przepadają za aniołkami różnego rodzaju. Z tego powodu doskonałym pomysłem na drobny upominek dla dziecka może być właśnie wykonana z modeliny figurka aniołka. Dostępne w naszym e-sklepie przypinki i zawieszki powinny przypaść do gustu zarówno najmłodszym dzieciom, jak i tym nieco starszym. Z pewnością spodobają się też osobom dorosłym. 

Z jakiej okazji można podarować dziecku aniołka z modeliny?

W zasadzie wykonane z modeliny aniołki podarować można dziecku przy każdej okazji. To dobry upominek na urodziny, imieniny czy Pierwszą Komunię Świętą. Tego rodzaju podarunek to znak, że dana osoba dużo znaczy dla osoby, która go wręcza. Jednocześnie oznacza, że dla obu stron ważne jest życie duchowe, religijne. Wykonane z modeliny figurki stać się mogą przy okazji elementem dekoracyjnym pokoju dziecięcego. Trzeba przyznać, że mają w sobie sporo uroku. 

Dlaczego modelina to świetny materiał plastyczny?

Modelina to masa plastyczna zwana termoutwardzalnym tworzywem plastycznym. Na pierwszy rzut oka przypomina plastelinę. Jest twarda, ale pod wpływem ciepła ludzkich dłoni mięknie. Twardnieje ponownie po wygrzaniu w temperaturze około 110 stopni Celsjusza przez 15-20 minut. Modelina jest o tyle ciekawą masą plastyczną, że może mieć dość zróżnicowaną kolorystykę. Dlatego bez większego problemu wykonywać z niej można różnego rodzaju figurki. 

Jakie figurki z modeliny można znaleźć w naszej ofercie?

Prezentujemy przede wszystkim urocze figurki aniołków wykonane z modeliny. Są to akcesoria niewielkich rozmiarów, które mogą stać się swego rodzaju talizmanami. Ciekawą propozycją są modelinowe aniołki w formie przypinek, które można mieć zawsze przy sobie. Z kolei wykonane z modeliny magnesy są przeznaczone np. do przypięcia na lodówce. W tej kategorii zgromadziliśmy również dziesiątki różańca wykonane z masy plastycznej. To świetny wybór dla dzieci.

Modelina - aniołek - zawieszka - mix kolorów Modelina - aniołek - zawieszka - mix kolorów
Producent: JS0
Cena: 2,70 zł (netto: 2,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Dziesiątek różańca - modelina - 14 mm - mix kolorów Dziesiątek różańca - modelina - 14 mm - mix kolorów
Producent: JS6
Cena: 3,60 zł (netto: 2,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Aniołek z modeliny Aniołek z modeliny
Producent: Lili
Cena: 3,20 zł (netto: 2,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Aniołek z modeliny Aniołek z modeliny
Producent: JS0
Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Aniołek z modeliny - mix kolorów Aniołek z modeliny - mix kolorów
Producent: JS0
Cena: 4,40 zł (netto: 3,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Dziesiątka różańca z modeliny - mix kolorów Dziesiątka różańca z modeliny - mix kolorów
Producent: JS6
Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl