Baner na rok duszpasterski 2019 "Przybądź duchu święty"

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 145,00 zł 145.00
Cena netto: 117,89 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: GAR B-BR2082

Opis

Baner na rok duszpasterski 2019 "Przybądź Duchu Święty." niebieski z gołębiem

Baner cechuje się niebieską kolorystytką z duchem Świętym w prawej górnej części , na całości baneru rozpościera się tekst : "Przybądź Duchu Święty,  ześlij z nieba wzięty świata  Twego strumień. Przybądź. Ojcze ubogich,  przyjdź, Dawco łask drogich, przyjdź, Światłości sumień!  O najmilszy z Gości, słodka serc radości, słodkie orzeźwienie.  W pracy tyś ochłodą,  w skwarze żywą wodą,  w płaczu utulenie. Światłości najświętsza! Serc wierzących wnętrza, poddaj swej potędze! Bez Twojego tchnienia cóż jest wśród stworzenia ?  Jeno cierń i nędze!  Obmyj co nieświęte, oschłym wlej zachętę, ulecz serca ranę! Nagnij, co jest harde,  rozgrzej serca twarde,  prowadź zabłąkane. Daj Twoim wierzącym,  w Tobie ufającym, siedmiorakie dary! Daj zasługę męstwa,  daj wieniec zwycięstwa, daj szczęście bez miary! Amen.

Wyraźne kolory,grafika i napis sprawiają, że produkt prezentuje się wspaniale, jest widoczny nawet z dalekiej odległości.

Nasze produkty wydrukowane są na najwyższej jakości materiale banerowym, który zapewnia odporność na wszelkiego rodzaju wymagające warunki atmosferyczne, dzięki czemu  baner przeznaczony jest do ekspozycji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Wymiary banerów: 70 x 180 cm 

Wykończenie baneru: listwy góra + dół
do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl