Miś Szumiś Aniołek (SZUMISIE®  szumiący aniołek) Miś Szumiś Aniołek (SZUMISIE® szumiący aniołek)

Miś Szumiś Aniołek - szumiący aniołek do zasypiania.

Producent: JJ
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zobacz więcej
Biblia na każdy dzień. Pamiątka Chrztu Świętego. Oprawa skóropodobna ze złoceniem. Biblia na każdy dzień. Pamiątka Chrztu Świętego. Oprawa skóropodobna ze złoceniem.

Prezentowane wydanie Biblii dla dzieci zawiera historie odnoszące się do wszystkich ważniejszych wydarzeń biblijnych, na nowo opowiedzianych w ciągłości chronologicznej.

Producent: WDS
Cena: 87,00 zł (netto: 82,86 zł )
szt.
zobacz więcej
Biblia. Pamiątka Chrztu Świętego - złocona Biblia. Pamiątka Chrztu Świętego - złocona

Piękna obrazkowa Biblia zawiera wiele biblijnych przypowieści i modlitw, ale daje również możliwość spisania niektórych wydarzeń z pierwszego roku życia dziecka.

Producent: WDS
Cena: 61,00 zł (netto: 58,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego [Niezapomniany dzień...] Przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego [Niezapomniany dzień...]

Niezapomniany dzień Chrztu Świętego

Producent: WDS
Cena: 23,00 zł (netto: 21,90 zł )
szt.
zobacz więcej

Dewocjonalia na Chrzest Święty – niezwykłe pamiątki tego szczególnego dnia

Chrzest Święty jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego małego dziecka oraz całej jego rodziny. Maluszek zostaje obmyty z grzechu pierworodnego, oficjalnie stając się częścią wspólnoty Kościoła katolickiego. Ten wyjątkowy dzień zasługuje na piękną oprawę i szczególną celebrację. Nierzadko zatem organizowane są uroczyste obiady, a nawet przyjęcia, które mają na celu świętowanie przez bliskich tego szczególnego wydarzenia. Aby zatrzymać te chwile na dłużej i na zawsze upamiętnić wyjątkowy moment w życiu dziecka, wręcza się mu symboliczne prezenty. Jeżeli nie wiesz, jakie dewocjonalia na Chrzest Święty będą najlepszym wyborem – koniecznie zapoznaj się z asortymentem zgromadzonym w tej kategorii naszego sklepu. Znajdziesz tu gadżety na chrzest, które będą znakomitym prezentem dla maleństwa. Poznaj zatem je wszystkie.

Jakie gadżety na chrzest znajdziesz w naszym sklepie?

Co warto podarować niemowlakowi z okazji przyjęcia swojego pierwszego sakramentu? Naszą propozycją jest pamiątka w postaci pięknie wydanej „Biblii na każdy dzień”. Skóropodobna oprawa ze złoceniem kryje w sobie wszystkie najważniejsze biblijne wydarzenia. Pierwsza Biblia maluszka będzie zatem trafionym prezentem, który wprowadzi dziecko w świat religijnych wartości. W naszym sklepie dostępna jest również „Biblia. Pamiątka Chrztu Świętego”, która poza opisami ważnych wydarzeń, ma miejsce do spisania wszystkich ważnych wydarzeń z życia dziecka. Jest to zatem doskonałe połączenie osobistej kroniki maleństwa wraz z Pismem Świętym. Kolejną pamiątkową propozycją jest „Niezbędnik małego chrześcijanina”, w którym znajdują się aż trzy książeczki zapakowane w gustowną walizkę.

Co jeszcze warto podarować z okazji Chrztu Świętego?

Sen ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju małego dziecka. Aby zatem maluszek spał spokojnie przez całą noc, warto podarować mu coś, co mu to ułatwi. Mowa tu o naszym kolejnym gadżecie na chrzest, jakim jest znany i lubiany Szumiś. My oferujemy go w wersji szumiącego Aniołka, który zachwyca już samym wyglądem. Piękny, biały pluszak w uroczej sukieneczce emituje biały szum, tak dobrze znany maleństwu z brzuszka mamy. Pozwala mu więc poczuć się bezpiecznie, wyciszyć się i spokojnie zasnąć na długie godziny, dając przy okazji rodzicom chwile wytchnienia. Sprawdź zatem wszystkie nasze chrześcijańskie propozycje i wybierz idealny prezent na Chrzest Święty.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl