Lampion adwentowy z aniołkiem na roraty - LED

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 4 dni
Cena brutto: 16,00 zł 16.00
Cena netto: 13,01 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: GMD L-BLD013

Opis

Wyjątkowy lampion adwentowy, który ukazuje piękny motyw narodzin Dzieciątka Jezus, otoczony uroczym aniołkiem, a całość podkreślona jest napisem "Gloria in Excelsis Deo!" Lampion o cylindrycznym kształcie i wymiarach 11 cm x 19 cm to nie tylko dekoracja, lecz również piękne wyrażenie radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Charakterystyka Produktu:

  • Motyw Narodzin Dzieciątka Jezus: Lampion ukazuje scenerię narodzin Dzieciątka Jezus, co nadaje mu głęboki i religijny charakter.

  • Aniołek: Uroczy aniołek towarzyszy scenie narodzin, nadając całości delikatności i magii.

  • Napis "Gloria in Excelsis Deo!": Na lampionie umieszczony jest napis "Gloria in Excelsis Deo!" (Chwała na wysokości Bogu!), co dodaje mu dodatkowego wymiaru duchowego.

  • Kształt Cylindryczny: Lampion o cylindrycznym kształcie jest elegancki i łatwy w umieszczeniu na stole, parapecie czy oknie.

  • Wymiary: Lampion ma kompaktowe wymiary 11 cm x 19 cm, co czyni go praktycznym i estetycznym dodatkiem do dekoracji adwentowej.

Wielofunkcyjne Zastosowanie:

  • Doskonały jako dekoracja adwentowa w domu, kościele czy miejscu pracy, wprowadzając duchowy nastrój i radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Prosta Obsługa:

  • Lampion jest łatwy w obsłudze – wystarczy umieścić go w wybranym miejscu i podziwiać piękno sceny narodzin Dzieciątka Jezus, podświetlanej delikatnym światłem.

Ten lampion adwentowy z narodzeniem Dzieciątka Jezus, aniołkiem i napisem "Gloria in Excelsis Deo!" to nie tylko dekoracja, ale również piękne wyrażenie wiary i radosnego oczekiwania na przyjście Mesjasza. Ożyw atmosferę adwentu tym eleganckim lampionem, który łączy w sobie tradycję, religijny wymiar i urok symbolicznej sceny Bożonarodzeniowej.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl