Przyjaciel na dłużej niż na zawsze. Rozmowy o Panu Jezusie. Ks. Jan Twardowski (1)

przyjaciel-na-dluzej-niz-na-zawsze-rozmowy-o-panu-jezusie.jpg Przyjaciel na dłużej niż na zawsze. Rozmowy o Panu Jezusie. Ks. Jan Twardowski (1)
  • nowość
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 86,00 zł 86.00
Cena netto: 81,90 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: WDS 20-2063

Opis

Przyjaciel na dłużej niż na zawsze. Rozmowy o Panu Jezusie to książka, która pomoże Ci zrozumieć, co to znaczy, że Pan Jezus jest Twoim przyjacielem. Autorem zebranych tu opowiadań i wierszy jest ksiądz Jan Twardowski (1915-2006), który o Panu Jezusie mówił przez całe swoje długie życie.

Zebrane tu opowiadania i wiersze (wcześniej niepublikowane i przypomniane) na pewno nie mówią o wszystkich wydarzeniach z życia Pana Jezusa. Są raczej rozmową o najważniejszych wydarzeniach z Jego życia, o Nim samym.

Książka dzieli się na dwie części. W pierwszej – ksiądz Twardowski mówi o Panu Jezusie z Ewangelii, w drugiej – o Panu Jezusie żywym, wciąż obecnym, którego nie widzimy, Jezusie Eucharystycznym. Pomaga Go szukać i pokazuje, jak On jest blisko nas. A wszystko po to, żebyśmy mogli zastanowić się: Co to znaczy, że Pan Jezus jest naszym Przyjacielem; co to znaczy dla każdego z nas: być Jego przyjacielem. Bo przyjaźń, żeby była prawdziwą przyjaźnią, musi być wzajemna.

 

Autor: ks. Jan Twardowski
Wybór i opracowanie: Aleksandra Iwanowska
Ilustrator: Marcin Strzembosz
Oprawa: twarda ze złoceniem, folia soft touch
Format: 21.5 x 27.5 cm
Liczba stron: 176
Kod EAN: 9788383450001
Rok wydania: 2023

Produkty powiązane

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl