Klęczniki i spowiedniki – niezbędne wyposażenie kościoła

W tej kategorii przygotowaliśmy solidne drewniane klęczniki i spowiedniki. Dokładnie selekcjonujemy nasz asortyment, dobierając jedynie produkty najwyższej jakości. Niezwykle istotną kwestią jest, aby nasze artykuły łączyły w sobie wygodę, trwałość i wykonanie dopracowane w każdym szczególe. Spośród wielu efektownych modeli klęczników i spowiedników na pewno znajdziesz taki, który będzie idealnie pasował do kościelnego wnętrza.

Modele o różnym zastosowaniu

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór klęczników i spowiedników. Wykonane z dębowego drewna, zachwycają jakością. Możesz wybierać spośród klasycznych klęczników, modeli z ławeczką oraz klęczników spełniających dwie funkcje. Niektóre modele dostępne w naszym sklepie posiadają wysuwaną kratkę, dzięki czemu w łatwy sposób można przekształcić je w konfesjonał. Łączenie dwóch funkcji jest niezwykle istotne w kościołach lub kaplicach o niewielkich rozmiarach. Dodatkowo wszystkie nasze klęczniki i spowiedniki w miejscu do klęczenia lub siedzenia są obite miękką gąbką i gustownym materiałem, co czyni je niezwykle wygodnymi podczas użytkowania.

Klęcznik dębowy Klęcznik dębowy

Klęcznik wykonany z drzewa dębowego. Miejsce do klęczenia zostało wypełnione miękką gąbką oraz obite miłym w dotyku welurem.

Producent: JS
Cena: 1 100,00 zł (netto: 894,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Klęcznik i konfesjonał, dębowy Klęcznik i konfesjonał, dębowy

Klęcznik wykonany z drzewa dębowego. Posiada wysuwaną kratkę, dzięki czemu w prosty sposób otrzymujemy konfesjonał.

Producent: JS
Cena: 1 550,00 zł (netto: 1 260,16 zł )
szt.
zobacz więcej
Klęcznik z ławeczką, dębowy Klęcznik z ławeczką, dębowy

Klęcznik z ławeczką wykonany z drzewa dębowego. Posiada miejsce siedzące, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu.

Producent: JS
Cena: 1 600,00 zł (netto: 1 300,81 zł )
szt.
zobacz więcej

Klęczniki i spowiedniki – niezbędne wyposażenie kościoła

Wyposażenie kościoła katolickiego składa się z wielu niezwykle ważnych elementów. W tej kategorii oferty naszej hurtowni internetowej przygotowaliśmy solidne drewniane klęczniki i spowiedniki, które są niezbędne w każdym kościele. Musisz wiedzieć, że zawsze dokładnie selekcjonujemy nasz asortyment, dobierając jedynie produkty najwyższej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że posłużą one naprawdę długo. Niezwykle istotną kwestią jest dla nas to, aby nasze artykuły łączyły w sobie wygodę, trwałość i wykonanie dopracowane w każdym szczególe.

Wysokiej jakości klęcznik modlitewny

Każdy oferowany przez nas klęcznik do kościoła jest solidny, stabilny i komfortowy w użytkowaniu. Z powodzeniem mogą korzystać z nich osoby o różnym wzroście. Wiemy, że często służą one także starszym wiernym, dlatego zadbaliśmy, aby były stosunkowo miękkie i łatwo można było z nich wstać. Spośród wielu efektownych modeli klęczników i spowiedników na pewno wybierzesz taki, który będzie idealnie pasował do kościelnego wnętrza. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy nasz klęcznik kościelny jest wykonany z wysokiej jakości drewna i ma obicie z wysokogatunkowego weluru. Co ważne, jest on łatwy do utrzymania w czystości.

Klęcznik z siedziskiem i nie tylko

Oprócz klasycznych klęczników dostępne są także klęczniki z ławeczką, które można ustawić w dowolnym miejscu w świątyni. To doskonałe rozwiązanie także dla starszych osób, które nie są w stanie cały czas klęczeć lub też potrzebują dodatkowego oparcia. Klęcznik z siedziskiem to jednak jeszcze nie wszystko, co posiadamy w naszej ofercie. Warto zwrócić uwagę również na dębowy klęcznik z wysuwaną kratką, który może pełnić funkcję konfesjonału. Co ważne, można z łatwością go przenosić.

Klęcznik kościelny – znaczenie

Warto mieć świadomość tego, że użycie klęcznika w kościele wiąże się z bogatą symboliką. Przede wszystkim umożliwia on wyrażenie oddania i pokory wobec Boga. Klęczący wierni poddają się woli Pana i okazują mu szacunek. Co ważne, zdają sobie sprawę z Jego obecności w kościele. Poza tym pozycja klęcząca jest bardzo wskazana podczas modlitwy, gdyż sprzyja skupieniu i koncentracji na rozmowie z Bogiem. W liturgii wykorzystuje się nie tylko klęcznik do modlitwy, ale też do aktów pokutnych oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Jednocześnie dzięki niemu kolana mają stabilne podparcie i nie zaszkodzi im nawet dłuższa modlitwa.

Klęczniki do kościoła – modele o różnym zastosowaniu

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór spowiedników i klęczników modlitewnych. Cena każdego jest naprawdę niewygórowana. Wykonane z dębowego drewna, zachwycają jakością. Możesz wybierać spośród klasycznych klęczników, modeli z ławeczką oraz klęczników spełniających dwie funkcje, co jest niezwykle istotne w kościołach lub kaplicach o niewielkich rozmiarach. Dodatkowo wszystkie nasze klęczniki modlitewne i spowiedniki w miejscu do klęczenia lub siedzenia są obite miękką gąbką i gustownym materiałem, co czyni je niezwykle wygodnymi podczas użytkowania.

do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone JAKÓBCZAK © 2024 Polityka prywatności Kontakt

mInteractive mInteractive
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl